Medycyna estetyczna

Powiększanie i modelowanie ust

Zabieg wypełniania ust polega na wprowadzeniu w formie żelu, kwasu hialuronowego. W efekcie tego zabiegu skóra zostaje wygładzona i przywrócone zostaje jej prawidłowe nawilżenie. W zależności od oczekiwań istnieje możliwość poprawienia konturu, zwiększenie objętości wargi górnej lub dolnej oraz podniesienia kącików ust.

Nici hialuronowe czyli lifting bezoperacyjny

Zabieg polega na specjalnej technice wprowadzenia kwasu hialuronowego w okolice policzków, podbródka, żuchwy i brody. Wprowadzona pod skórę mikrokaniula pozostawia depozyty wypełniacza w postaci nici wzdłuż linii liftu twarzy. Zabieg nici hialuronowych nie wymaga znieczulenia, ponieważ preparat zawiera środek znieczulający. Dla podniesienia komfortu pacjenta można znieczulić miejsce iniekcji.

Mezoterapia igłowa

Zabieg mezoterapii igłowej polega na bardzo płytkim, podnaskórkowym wprowadzaniu preparatu, za pomocą jednorazowej strzykawki z bardzo cienką igłą. Dla poprawienia komfortu pacjenta zabieg można wykonać w znieczuleniu miejscowym. W zależności od miejsca iniekcji i potrzeb skóry dobieramy odpowiedni preparat wieloskładnikowy.

Regeneris czyli osocze bogatopłytkowe

Regeneris to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi. Regeneris zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Kwas hialuronowy

Z wiekiem obecność i działanie kwasu hialuronowego w skórze ulega degradacji, co objawia się widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy oraz zniekształcenie konturów twarzy. W celu zatrzymania i odwrócenia tego procesu stosuje się kwas hialuronowy. Obecnie najpopularniejsza substancja stosowana do wypełniania zmarszczek i bruzd.

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa typu A jest w pełni bezpiecznym i skutecznym preparatem o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Zabieg botox/azzalure polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej typu A do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu kurczenie mięśni jest ograniczone.

Wróć do menu zabiegów


tel: 881 222 120 / 504 263 422
mail: aleksandrasalon@op.pl
Piła, ul. Piekarska 3
© 2013-2019 Salon Aleksandra - wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie strony: