Makijaż permanentny, inaczej mikropigmentacja, pozwala wydobyć naturalne piękno. Dbamy, aby był subtelny, dostosowany do danego typu urody i cech kolorystycznych. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, wykazując się poczuciem piękna, wrażliwością oraz pełnym zaangażowaniem. Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo zabiegu stosując certyfikowane pigmenty oraz jednorazowe sterylne artykuły. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Makijaż permanentny to zabieg znany i stosowany przez kobiety od ponad 2000 lat. Przez ten czas zmieniały się tylko metody jego wykonywania. Zabieg polega na wprowadzaniu barwnika do głębszych warstw naskórka za pomocą specjalnego aparatu igłowego. Dzięki temu, że barwnik trafia pod skórę, możemy cieszyć się efektem nawet 2-5 lat. Pracujemy na niemieckim urządzeniu ONYX.

Panie mogą przyciemnić lub zagęścić brwi, poprawić kolor ust lub tylko wyrównać ich kontur. Można też podkreślić oczy w sposób, który daje efekt eye-linera. Paleta barw jest bardzo szeroka. Kolory dobiera się tak, by pasowały do odcienia włosów i karnacji.Brwi:
korekta kształtu
rekonstrukcja i zagęszczenie
brwi technika klasyczna
ombre
włoskową
combo
Oczy:
zagęszczenie w lini rzęs
kreska dekoracyjna
cieniowany eyeliner
cieniowanie powiek
butterfly
Usta:
korekta asymetrii
nadanie koloru
usta 3d
Międzynarodowy Instytut Makijażu Permanentnego - Aleksandra Górecka

Poznaj wszystkie nasze usługi. Zajrzyj do naszej ulotki


Jesteśmy na Facebooku - zapraszamy!


tel: 881 222 120 / 504 263 422
mail: aleksandrasalon@op.pl
Piła, ul. Piekarska 3
© 2013-2019 Salon Aleksandra - wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie strony: